Stratis (STRAT)

Stratis

Stratis je blockchainová platforma určená pro podniky a průmyslová odvětví k budování soukromých blockchainů.

Čím se vyznačuje?

Stratis je platforma založená na blockchainu, určená pro podniky a průmyslová odvětví (poskytovatel služby Blockchain-as-a-Service). Zjednodušuje proces vývoje, testování nasazením aplikací C # a prostředí .NET na blockchainu Stratis. Tím se zásadně zmenšuje mezera v učení pro vývojáře, podniky a průmyslová odvětví a aplikaci blockchainu.

Platforma je primárně určena pro podniky a průmyslová odvětví k budovat vlastních soukromých blockchainů, které se integrují do hlavního blockchainu. Svým zaměřením je konkurencí pro Ethereum, Lisk či Waves. Token využívaný jak palivo na platformě se nazývá STRAT. Platforma odstartovala v roce 2016 jako jedno z nejúspěšnějších ICO v daném roce.

Platforma Stratis je založena na Proof-of-Stake (PoS) mechanismu k ověření transakcí ve své síti. Stakové odměny jsou 1 STRAT za každých 60 sekund. Tato odměna je rozdělena mezi ty, co se stakování účastní. Technicky nemá Stratis přednastavený maximální počet tokenů.

Proč zařadit Stratis do krypto portfolia?

Stratis je reálná a fungující platforma, žádný uměle vytvořený hype či ICO. Za provozem této platformy stojí reálnou společnost, sídlící ve Velké Británii, která za vývojem platformy stojí a rozvíjí ji (https://stratisplatform.com). Právě nabídka reálného řešení je velkou výhodou této platformy, kterou může, postupně s tím, jak začne být využívána podniky, zúročovat.

Počet tokenů STRAT

V oběhu tokenů STRAT je v současné době 99 710 429. Nejvyšší hodnoty tento token dosáhl dne 8. ledna 2018 a to 22,66 USD.

Stratis logo

Logo Stratis

Reddit Komunita

Podívejte se na komunitní zprávy, diskuzi a informace o Stratis na síti Reddit. Často se lze na této síti dozvědět zajímavé informace, včetně toho, co se “šušká”.

Explorer

Transakce na platformě Stratis můžete sledovat na https://chainz.cryptoid.info/strat

Webová stránka

Oficiální stránka https://stratisplatform.com, na které lze najít další informace k platformě Stratis.

Nejjednodušší cesta, jak pořídit Stratis, je jeho koupě na kryptoburze Binance a to v páru s BTC nebo ETH. Ty na Binance můžete koupit i prostřednictvím platební karty. Bitcoin nebo Ethereum pro jeho směnu na Stratis můžete koupit i na Coinmate a následně jej převést na Binance, na které jednoduše Stratis nakoupíte a posléze převedete do své hardware či desktop peněženky.

Logo kryptoburzy Binance

Binance

“Google” mezi směnárnami, nejlepší pro pravidelné obchodování, velké objemy obchodů, spolehlivost. Možnost okamžitého nákupu Bitcoinu prostřednictvím platební karty, za který pak lze okamžitě koupit Stratis.

VÍCE O BINANCE
NAVŠTÍVIT BINANCE

Stratis lze bezpečně uchovat v hardware peněženkách Ledger.

Ledger Nano S

Nejrozšířenější hardwarová peněženka, které se po celém světě prodalo již téměř 1,5 milionu. Ideální volba pro každého investora.

VÍCE O LEDGER NANO S

Ledger Nano X

Nejnovější hardwarová peněženka se zvýšenou mobilitou díky bluetooth technologii. Jasná volba pro ty, kteří to myslí s kryptoměnami vážně.

VÍCE O LEDGER NANO X