Simplecoin

Simplecoin

Simplecoin je česká směnárna působící na trhu od roku 2013. Její hlavní výhoda je umožnění nákupu kryptoměn bez ověření identity.

Úvodní stránka kryptosměnárny Simplecoin

Hlavní výhody kryptosměnárny Simplecion ve zkratce

Kryptosměnárna Simplecoin je vhodná pro ty uživatele, kteří chtějí koupit své první kryptoměny nebo provádět opakované nákupy a tím doplňovat kryptoměnové portfolio.

  1. Jde o českou kryptosměnárnu působící na trhu od roku 2013. Má i tudíž české rozhraní.
  2. V limitu 200EUR/10 dní lze provádět nákup/prodej bez ověření identity.
  3. Nákup či prodej za CZK nebo EUR se uskutečňuje bankovním převodem.
  4. Nákup kryptoměny zvládne i naprostý nováček.

Simplecoin by měl být první volba pro úplné nováčky, co chtějí zkusit za pár stovek či tisícovek nákup kryptoměn nebo pro ty, co chtějí skrze český bankovní účet nakupovat kryptoměny bez nutnosti ověřování identity.

Obchodovatelné kryptoměny

Simplecoin se zaměřuje na směnu nejvíce známých kryptoměn. Naleznete zde možnost nákupu/prodeje Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, XRP a Zcash.

Nákup a prodej kryptoměn za FIAT měnu (CZK, EUR)

Směnu kryptoměn můžete činit nejen vzájemně mezi sebou, ale samozřejmě i vůči FIAT a to konkrétně vůči české koruně (CZK) a EURU. Peníze pro nákup je tak nezbytné po zadání objednávky (množství) zaslat na český bankovní účet či přes SEPA platbu, pokud obchod probíhá za EUR. V případě prodeje kryptoměn jsou peníze zasílána na český bankovní účet jak v CZK tak i SEPA platbou, kdy proběhne na Vašem účtu konverze do CZK (pokud účet není veden nativně v EUR).

Pokud se Vám naše představení kryptosměnárny Simplecoin líbilo, či líbí naše stránky celkově, můžete nás podpořit, pokud uvažujete o koupi hardware peněženky, jejím pořízením prostřednictvím výše uvedeného odkazu na oficiálních stránkách výrobce (NIC Vás to stát navíc nebude). Jejich přehled zde. Můžete využít též 10% slevy na poplatcích při obchodování na “must have” kryptoburze Binance nebo získat 10 USD bonus za registraci na kryptosměnárně Coinbase a provedení obchodu ve výši 100 USD.