Coinbase

Coinbase

Coinbase je jedna z nějvětších krypto směnáren na světě. Velký výběr kryptoměn, možnost platby kartou. Při registraci bonus 10 USD v Bitcoinu, pokud nakoupíte kryptoměny v hodnotě 100 USD

Úvodní stránka po přihlášení

Hlavní výhoda Coinbase

Zázemí profesionální společnosti a velký výběr kryptoměn, oproti jiným kryptoburzám, které nabízejí pouze ty nejzákladnější kryptoměny. U Coinbase máte možnost jednoduchého nákupu či prodeje 17 kryptoměn či tokenů. V nabídce je např. Bitcoin, Litecoin, XRP, Ethereum, ale také méně známější kryptoměny jako Basic Attention Token, Tezos, Chainlink, Augur. Možnost platby kartou či SEPA převodem.

Prostřednictvím Coinbase se můžete zúčastnit tzv. airdrops, což jsou osvětové akce k některým kryptoměnám, přičemž můžete získat přímo na účet na Coinbase zdarma dané kryptoměny v hodnotě několika dolarů (a to i několik desítek). I tak můžete začít budovat Vaše kryptoměnové portfolio.

Bonus 10 USD

Pokud se registrujete přes tento link (nebo jakýkoli jiný link z této stránky), obdržíte 10 USD bonus, pokud uskutečníte nákup kryptoměn v hodnotě 100 USD, což není velká částka. Společně s možností využít Airdrops, představuje krypto směnárna Coinbase velmi zajímavé místo pro nákup kryptoměn.

Využijte možnosti získat tzv. Airdrops

“Airdrops” je název pro distribuci konkrétní kryptoměny zpravidla novým uživatelům (a zdarma), přičemž účelem je zvýšit povědomí o této kryptoměně a rozšířit základnu uživatelů. Jinými slovy jde o jeden ze způsobů marketingu. Výhodou Airdrops je, že se jako uživatele můžete zdarma dostat k různým kryptoměnám. Tyto akce pravidelně probíhají a proto je vhodné mít účet u Coinbase, abyste se k nim přihlásili (pokud probíhají) nebo se zapsali na seznam čekatelů až opět bude probíhat airdrops.

Právě Coinbase spolupracuje s některými kryptoměnami, které airdrops nabízí za to, že shlédnete na Conibase edukační videa o konkrétní kryptoměně (jak funguje atd.). Za shlédnutí a následného vyplnění jednoduchého testu, který ověří, že jste video shlédli, obdržíte na účet u Coinbase danou kryptoměnu v řádu několika dolarů.

V současné době nabízí Coinbase airdrops pro tyto krypotměny: Dai, EOS, Stellar Lumens, Zcash, Basic Attention Token, 0x.

Obchodovatelné kryptoměny

Na Coinbase můžete kupovat, prodávat nebo mezi sebou měnit tyto kryptoměny:

Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin, EOS, Stellar Lumens, Dash, Tezos, Ethereum Classic, Chainlin, Zcash, USD coin, Basic Attention Token, 0x, Augur, Dai.

Po ověření identity tak můžete pohledně nakupovat širokou škálu kryptoměn.

Vklady a výběry

Vklady probíhají prostřednictvím platební karty (přepočet na USD) nebo lze uskutečnit SEPA převod.

Tyto kryptoměny jsou obchodovány

Ověření identity

Pro možnost nákupu či prodeje kryptoměn, musíte na Coinbase projít procesem ověření. To probíhá tak, že nahrajete kopii občanského průkazu nebo řidičského průkazu či pasu. Coinbase následně porovná Vámi zadané údaje při registraci s údaji uvedenými na občanském průkazu. Ověření probíhá rychle a automaticky.

Náhledy uživatelského rozhraní

5 / 5. 2

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!