Binance

Binance

Kryptoburza Binance patří mezi největší kryptoburzy na světě s širokou paletou obchodovaných kryptoměn a velkými objemy obchodů. Vhodná jak pro první nákup kryptoměn, tak i pro zkušené obchodníky.

Úvodní stránka kryptoburzy

Hlavní výhoda kryptoburzy Binance

Bezesporu široká nabídka desítek obchodovaných kryptoměn ve spojení s velkými objemy obchodů. To znamená, že se nemusíte bát o likviditu trhu (nakoupíte a prodáte vždy). Registrace je jednoduchá a není vyžadováno ověření identity (tím je nutné projít jen tehdy, pokud chcete přes externího poskytovatele koupit kryptoměny přímo přes platební kartu, přičemž do výše 2 500 USD lze pořídit kryptoměny platební kartou bez ověřování identity!).

Binance patří mezi největší a nejprogresivnější kryptoburzy na světě, umožňující také pokročilé techniky obchodování. Velmi výhodně lze na této kryptoburze používat i kryptoměnu Binance Coin, prostřednictvím které můžete platit poplatky za obchody a získáte z nich 25% slevu, pokud pro jejich úhradu použijete právě Binance Coin. Pokud se zaregistrujete přes naše stránky, budeme s Vámi navíc sdílet 10% z odměny, kterou Binance vyplácí z poplatků za uskutečněné obchody.

Toto jsou tedy hlavní důvody, proč kryptoburza Binance patří mezi kryptoburzy s největším objemem obchodů a jsou na ní obchodovány desítky kryptoměn a je považována za jednu z nejlepších kryptoburz na světě vůbec.

Obchodovatelné kryptoměny

Desítky nejznámějších kryptoměn, ale také i ty méně známé. Samozřejmostí je Bitcoin, Litecoin, Ethereum, XRP, Binance Coin (tyto můžete koupit i přímo prostřednictvím platební karty).

Dá se říci, že pokud již máte koupené Bitcoiny, nemusíte využívat jinou kryptoburzu, než právě Binance, jelikož na ní již jinde pořízené Bitcoiny směníte na Vámi zvolenou kryptoměnu (jiné kryptoměny, co nejsou na Binance nemá moc smysl kupovat – dá se říci, že Binance je do jisté míry i měřítkem úspěchu kryptoměn – ty co se na Binance obchodují, ty lze považovat za etablované, ty co se na Binance neobchodují, nejspíše nečeká zářivá budoucnost).

Ukázka obchodovaných kryptoměn (seznam dále obsahuje další desítky)

Vklady a výběry

Binance je určena zejména pro obchodování v párech BTC a Binance Coin. Tj. je ideální, pokud již tyto (resp. Bitcoin) máte, který si na Binance převedete a za něj nakoupíte Vámi vybranou kryptoměnu, kterou chcete, aby byla ve Vašem kryptoměnovém portfoliu.

Za USD prostřednictvím platební karty můžete koupit Bitcoin, Litecoin, Ethereum, XRP, Binance Coin (s 3,5% poplatkem, přičemž 10 USD poplatek jako minimum). Bez ověření lze pořídit kryptoměny do výše 2 500 USD. V případě většího nákupu je nutné projít ověřením identity prostřednictvím zaslání kopie občanského průkazu (či pasu). Ověření identity pro účely platby je cca 10 minut, tj. pokud chcete rychlý nákup kryptoměn a nevadí Vám poplatek za platbu kartou, tak je tato varianta výhodná z důvodu rychlosti.

Staking či Lending

Binance umožňuje i některé možnosti, které jinde nenaleznete. Je jím staking a landing. O stakingu jsme psali podrobněji zde. Jde o možnost získat pasivní příjem u některých kryptoměn tím, že delegujete svůj počet (nikoli samotné kryptoměny) k ověřování blockchainu.

Landing je obdoba termínovaného vkladu, kdy za poskytnutí kryptoměny kryptoburze Binance na stanovené období obdržíte předem určený úrok.

Staking na Binance nemůže být jednodušší.

Ověření identity – nevyžaduje se

U kryptoburz či směnáren je pravidlem, že z důvodu prevence před praním špinavých peněz uplatňují AML pravidla, což znamená, že vesměs požadují při nákupu za FIAT měnu ověření identity.

Binance nevyžaduje ověření identity. Obchodovat kryptoměny lze založením účtu a jejich převedením na Binance (typicky Bitcoin). Ověření však přináší výhodu v tom směru, že máte větší limity co se týče výběru kryptoměn ven z burzy. A jak již bylo řečeno, na Binance lze kupovat kryptoměny prostřednictvím platební karty bez ověřování identity do výše 2 500 USD.

Náhledy uživatelského rozhraní

5 / 5. 1

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?