Binance

Binance patří mezi největší kryptoburzy na světě s širokou paletou obchodovaných kryptoměn a velkými objemy obchodů a s mnoha možnostmi, jak pasivně zúročit kryptoměny. Ideální pro regulérní tradery. Na své si přijdou ale i ti, kteří chtějí pořídit své první kryptoměny. S námi navíc můžete získat 10% slevu na poplatcích za obchody.

Úvodní stránka v nočním režimu. Lze nastavit i denní (světlý) režim.

Hlavní výhody kryptoburzy Binance ve zkratce

Kryptoburza Binance přináší komplexní kryptoměnové řešení pro všechny.  Ať už pro zkušené tradery, obchodující vysoké objemy nebo pro ty, kteří chtějí pořídit své první kryptoměny.

  1. Stovky obchodovaných kryptoměn s velkými objemy obchodů =  pokud máte oblíbenou kryptoměnu, je velká pravděpodobnost, že ji pořídíte na Binance. Zároveň se nemusíte bát o likviditu trhu (nakoupíte a prodáte vždy, aniž byste museli dělat kompromisy v ceně). Samozřejmostí je jak jednoduché rozhraní pro trading, tak rozhraní pro zkušené obchodníky, ve kterém jsou všechny nástroje pro pokročilý trading.
  2. Nákup hlavních kryptoměn lze provést platební kartou v kurzu za CZK, případně za USD či EUR.
  3. Propracovaný systém VIP statusu, včetně možností, jak snížit poplatky za obchodování
  4. Možnost aktivně využívat Vaše kryptoměny v podobě jejich stakingu či savingu přímo na platformě a tím získat pasivní příjem.
  5. Možnost obchodovat na margin (úvěr), včetně obchodů futures.
  6. Skvěle zpracovaná mobilní aplikace, kdy máte burzu pořád při sobě.
  7. Přehledně zpracovaná akademie pro uživatele, ve které jsou vysvětlovány principy kryptoměn a blockchainu.

Toto jsou hlavní důvody, proč kryptoburza Binance patří mezi nejlepší kryptoburzy na světě.

Stovky obchodovaných kryptoměn

Na Binance naleznete téměř všechny kryptoměny z top 100, ale i další. Samozřejmostí je Bitcoin, Litecoin, Ethereum, XRP, Binance Coin, Tron (tyto vyjmenované můžete koupit i přímo prostřednictvím platební karty za CZK). Pořídit ale můžete i například eGLD, 0x protocol, Stratis, Golem a další kryptoměny, které též jsou v hledáčku obchodníků a investorů.

Dá se říci, že pokud již máte koupené Bitcoiny (které ostatně můžete pořídit i na Binance prostřednictvím platební karty), nemusíte využívat jinou kryptoburzu, než právě Binance, jelikož na ní Bitcoiny směníte na Vámi zvolenou kryptoměnu (jiné kryptoměny, co nejsou na Binance nemá moc smysl kupovat – dá se říci, že Binance je do jisté míry i měřítkem úspěchu kryptoměn).

Ukázka obchodovaných kryptoměn (seznam dále obsahuje další desítky)

.

Nákup kryptoměn za FIAT měny

Kryptoměny lze pořídit platební kartou s minimálním poplatkem. Kartou za CZK lze pořídit hlavní kryptoměny – Bitcoin, XRP, Ethereum, Binance Coin, Tron. Za USD či EUR lze přímo koupit platební kartou i další kryptoměny (např. Litecoin, Bitcoin Cash). Jakmile máte nakoupený Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) nebo Ethereum, můžete je směňovat na stovky jiných kryptoměn, které jsou v páru s BTC, BNB a ETH obchodovány.

V současné době bohužel Binance nepodporuje SEPA převody ať už pro vklad či výběr. Věříme, že v brzké době, tj. na podzim 2021 dojde k obnovení SEPA plateb.

Ověření identity – nutné

S účinností od 20. 8. 2021 zavedla Binance povinné KYC (poznej svého zákazníka) pro všechny své uživatele (kteří doposud KYC nespnili). Při registraci je tak nuté projít KYC, které je však standardní jako u kterékoli online služby, která podléhá ověření identity. Více jsme o KYC na Binance psali zde: https://krypto-info.cz/binance/binance-rozsiruje-podminku-identifikace-kyc-na-vsechny-uzivatele/.

Nákup hlavních kryptoměn za FIAT měnu prostřednictvím platební karty je velmi jednoduchý a rychlý.

Ušetřete na poplatcích za obchody

Byť poplatky za obchody nejsou na Binance nikterak vysoké, vždy se vyplatí ušetřit, to je základní ekonomické pravidlo, kterým by se měl každý, kdo kryptoměny kupuje a zejména obchoduje, řídit.

Jak ušetřit na poplatcích za obchody?

  1. Při registraci přes náš odkaz, budete mít slevu 10% na poplatcích, jelikož s Vámi budeme sdílet provizi, kterou kryptoburza vyplácí za doporučení. Ta je 20% z poplatků, které klient vygeneruje a my 10% sdílíme zpět s Vámi. Zejména pokud si budete u Binance zakládat účet s tím, že budete obchodovat a to s vyšším objemem, doporučujeme se registrovat tak, abyste co nejvíce ušetřili. Jak se říká halíře dělají talíře…
  2. Jestliže se rozhodnete hradit poplatky za obchody prostřednictvím Binance Coin, obdržíte další slevu a to 25 %. Tak lze jednoduše učinit v nastavení.

Podrobněji jsme o tom, jak snížit poplatky na Binance psali v článku https://krypto-info.cz/prilezitost/jak-usetrit-na-binance-za-poplatky.

Při registraci přes naše stránky obdržíte navíc 10% slevu z poplatků za obchodu. Dle objemu, který budete obchodovat a při nastavení platby poplatků pomocí Binance Coin, můžete mít další významné slevy na poplatcích.

Staking či Saving a další možnosti, jak rozmnožovat své kryptoměny

Binance je skvělá univerzální platforma, na které můžete pasivně zúročovat Vaše kryptoměny.

Kryptoměny Vám už dnes mohou přinášet pasivní příjem, stejně jako jsme (byli) zvyklí u peněz uložených v bance. Právě Binance umožňuje přímo na platformě tyto možnosti. Je jimi staking, saving nebo se můžete zúčastnit těžebního poolu . O stakingu jsme psali podrobněji zde. Jde o možnost získat pasivní příjem u některých kryptoměn tím, že delegujete svůj počet (nikoli samotné kryptoměny) k ověřování blockchainu a za to dostáváte odměnu (obdoba těžby).

Saving je obdoba termínovaného vkladu, kdy za poskytnutí kryptoměny na stanovené období obdržíte předem určený úrok. Můžete si vybrat zdali chcete fixní či flexibilní období.

Možnosti jak na Binance zúročit Vaše kryptoměny jsou skutečně široké.

Proč využít služeb Binance?

Pokud chcete pravidelně kupovat respektive obchodovat kryptoměny, je Binance pro Vás zcela nezbytná. Registrace je zcela zdarma, musíte však projít KYC, což je však už dnes podmínkou u všech kryptoburz, abyste je mohli využívat.

Po registraci můžete prostředí kryptoburzy prozkoumat a objevit všechny vymoženosti, které nabízí. Binance má skvělý výukový program (akademii), můžete se účastnit savingu, tj. získávat „úroky“ či stakovat, tj. získávat pasivní příjem tím, že umožníte prostřednictvím kryptoburzy Binance jejich staking. Můžete si přes Binance dokonce i kryptoměny půjčit, tj. zastavit Vaše kryptoměny a obdržet půjčku nebo obchodovat na úvěr, což by ale měli dělat pouze ti, kteří vědí co dělají.

V neposlední řadě můžete Binance požádat o vydání kryptoměnové karty, na kterou si můžete převést Vaše kryptoměny pro možnost placení.

Je nutné též zmínit fungující podporu, která je však v angličtině, nicméně podporu z naší strany hodnotíme jako velmi kvalifikovanou.

Binance tak univerzální kryptoměnovou platformou, která uspokojí jak běžného uživatele, který si sem tam chce koupit kryptoměny, tak pravidelné obchodníky či velryby, které chtějí rozmnožit své kryptoměny i možnostmi, které Binance nabízí.

NAVŠTÍVIT BINANCE

Pokud se Vám naše představení kryptoburzy Binance líbilo, či líbí naše stránky celkově, můžete nás podpořit, pokud uvažujete o koupi hardware peněženky, jejím pořízením prostřednictvím výše uvedeného odkazu na oficiálních stránkách výrobce (NIC Vás to stát navíc nebude). Jejich přehled zde. Můžete využít též 10% slevy na poplatcích při obchodování na “must have” kryptoburze Binance nebo získat 10 USD bonus za registraci na kryptosměnárně Coinbase a provedení obchodu ve výši 100 USD.