Binance

Binance

Binance patří mezi největší kryptoburzy na světě s širokou paletou obchodovaných kryptoměn a velkými objemy obchodů. Ideální pro regulérní tradery. Na své si přijdou ale i ti, kteří chtějí pořídit své první kryptoměny. S námi navíc můžete získat 10% slevu na poplatcích za obchody.

Úvodní stránka

Hlavní výhody kryptoburzy Binance ve zkratce

Kryptoburza Binance přináší komplexní řešení pro všechny, ať už pro zkušené tradery, obchodující vysoké objemy nebo pro ty, kteří chtějí pořídit své první kryptoměny.

  1. Stovky obchodovaných kryptoměn s velkými objemy obchodů =  pokud máte oblíbenou kryptoměnu, je velká pravděpodobnost, že ji pořídíte na Binance, jelikož na ní se obchodují stovky kryptoměn. Zároveň se nemusíte se o likviditu trhu (nakoupíte a prodáte vždy, aniž byste museli dělat kompromisy v ceně). Samozřejmostí je jak jednoduché rozhraní pro trading, tak rozhraní pro zkušené obchodníky, ve kterém jsou všechny nástroje pro pokročilý trading.
  2. Nákup hlavních kryptoměn lze provést platební kartou v kurzu za CZK, případně za USD či EUR. Pro obchodování kryptoměn navzájem není vyžadováno ověření. Ověření identity pro nákup kryptoměn za FIAT měny probíhá jednoduše a za pár minut je hotové.
  3. Propracovaný systém VIP statusu, včetně možností, jak snížit poplatky za obchodování
  4. Možnost aktivně využívat Vaše kryptoměny v podobě jejich stakingu či savingu (lendingu) přímo na platformě a tím získat pasivní příjem.
  5. Možnost obchodovat na margin (úvěr), včetně obchodů futures.
  6. Skvěle zpracovaná mobilní aplikace, kdy máte burzu pořád při sobě.
  7. Přehledně zpracovaná akademii pro uživatele, ve které jsou vysvětlovány principy kryptoměn a blockchainu.

Toto jsou hlavní důvody, proč kryptoburza Binance patří mezi nejlepší kryptoburzy na světě.

Stovky obchodovaných kryptoměn

Na Binance naleznete téměř všechny kryptoměny z top 100, ale i další. Samozřejmostí je Bitcoin, Litecoin, Ethereum, XRP, Binance Coin, Tron (tyto vyjmenované můžete koupit i přímo prostřednictvím platební karty za CZK). Pořídit ale můžete i například 0x protocol, Stratis, Golem a další kryptoměny, které též jsou v hledáčku obchodníků a investorů.

Dá se říci, že pokud již máte koupené Bitcoiny (které ostatně můžete pořídit i na Binance), nemusíte využívat jinou kryptoburzu, než právě Binance, jelikož na ní Bitcoiny směníte na Vámi zvolenou kryptoměnu (jiné kryptoměny, co nejsou na Binance nemá moc smysl kupovat – dá se říci, že Binance je do jisté míry i měřítkem úspěchu kryptoměn – ty co se na ní obchodují lze považovat za etablované, ty co se na ní neobchodují, nejspíše nečeká zářivá budoucnost, ale najdou se i výjimky, např. Digibyte, které na Binance nekoupíte, ale podle nás jde o jednu z nejvíce podceněnou kryptoměnu).

Ukázka obchodovaných kryptoměn (seznam dále obsahuje další desítky)

Nákup kryptoměn za FIAT měny

Kryptoměny lze pořídit platební kartou s minimálním poplatkem. Kartou za CZK lze pořídit hlavní kryptoměny – Bitcoin, XRP, Ethereum, Binance Coin, Tron. Za USD či EUR lze přímo koupit platební kartou i další kryptoměny (např. Litecoin, Bitcoin Cash). Jakmile máte nakoupený Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) nebo Ethereum, můžete je směňovat na stovky jiných kryptoměn, které jsou v páru s BTC, BNB a ETH obchodovány.

Ověření identity – pro FIAT měny nutné

U kryptoburz či směnáren je dnes již pravidlem, že z důvodu prevence před praním špinavých peněz uplatňují AML pravidla, což znamená, že vesměs požadují při nákupu za FIAT měnu ověření identity. Ověření identity trvá několik minut oproti kopii občanského průkazu či jiného dokladu. Ověřením získáte i vyšší limity výběrů a nemusíte již procházet ověřením při nákupu kryptoměn u poskytovatelů platební brány. Pro obchodování kryptoměn navzájem (tj. pokud je už máte) se ověření identity neuplatňuje. Lze tak po založení účtu na Binance na ní zaslat kryptoměny a obchodovat je a též i vybírat.

Nákup hlavních kryptoměn za FIAT měnu prostřednictvím platební karty je velmi jednoduchý a rychlý.

Ušetřete na poplatcích za obchody

Byť poplatky za obchody nejsou na Binance nikterak vysoké, vždy se vyplatí ušetřit, to je základní ekonomické pravidlo, kterým by se měl každý, kdo kryptoměny kupuje a zejména obchoduje, řídit.

Jak ušetřit na poplatcích za obchody?

  1. Pokud se zaregistrujete přes náš odkaz, budete mít slevu 10% na poplatcích, jelikož s Vámi budeme sdílet provizi, kterou kryptoburza vyplácí za doporučení. Ta je 20% z poplatků, které klient vygeneruje a my 10% sdílíme zpět s Vámi. Zejména pokud si budete u Binance zakládat účet s tím, že budete obchodovat a to s vyšším objemem, doporučujeme se registrovat tak, abyste co nejvíce ušetřili. Jak se říká halíře dělají talíře…
  2. Pokud se rozhodnete hradit poplatky za obchody prostřednictvím Binance Coin, obdržíte další slevu a to 25 %.

Podrobněji jsme o tom, jak snížit poplatky na Binance psali v článku https://krypto-info.cz/prilezitost/jak-usetrit-na-binance-za-poplatky.

Při registraci přes naše stránky obdržíte navíc 10% slevu z poplatků za obchodu. Dle objemu, který budete obchodovat a při nastavení platby poplatků pomocí Binance Coin, můžete mít další významné slevy na poplatcích.

Staking či Saving

Kryptoměny Vám už dnes mohou přinášet pasivní příjem, stejně jako jsme (byli) zvyklí u peněz uložených v bance. Právě Binance umožňuje přímo na platformě tyto možnosti. Je jimi staking a saving (dříve pojmenováno jako lending). O stakingu jsme psali podrobněji zde. Jde o možnost získat pasivní příjem u některých kryptoměn tím, že delegujete svůj počet (nikoli samotné kryptoměny) k ověřování blockchainu a za to dostáváte odměnu (obdoba těžby).

Saving (lending) je obdoba termínovaného vkladu, kdy za poskytnutí kryptoměny na stanovené období obdržíte předem určený úrok. Můžete si vybrat zdali chcete fixní či flexibilní období.

Staking na Binance nemůže být jednodušší. Vezměte v úvahu, že uváděná úroková míra je orientační roční % zhodnocení.

Proč využít služeb Binance?

Pokud chcete pravidelně kupovat respektive obchodovat kryptoměny, je kryptoburza Binance pro Vás zcela nezbytná. Registrace je zcela zdarma, zadáte pouze email a zvolíte heslo, k ničemu Vás nezavazuje. Po registraci můžete prostředí kryptoburzy prozkoumat a objevit všechny vymoženosti, které nabízí. Binance má skvělý výukový program (akademii), můžete se účastnit půjčování kryptoměn za úrok nebo je prostřednictvím této kryptoburzy stakovat, tj. získávat pasivní příjem tím, že umožníte prostřednictvím kryptoburzy jejich staking. Můžete si přes Binance dokonce i kryptoměny půjčit nebo obchodovat na úvěr, což by ale měli dělat pouze ti, kteří vědí co dělají.

NAVŠTÍVIT BINANCE

Pokud se Vám naše představení kryptoburzy Binance líbilo, či líbí naše stránky celkově, můžete nás podpořit, pokud uvažujete o koupi hardware peněženky, jejím pořízením prostřednictvím výše uvedeného odkazu na oficiálních stránkách výrobce (NIC Vás to stát navíc nebude). Jejich přehled zde. Můžete využít též 10% slevy na poplatcích při obchodování na “must have” kryptoburze Binance nebo získat 10 USD bonus za registraci na kryptosměnárně Coinbase a provedení obchodu ve výši 100 USD.