Binance na měsíc snižuje poplatek o 50% za koupi kryptoměn kartou na 1%

By 19. 1. 2020 8 února, 2020 Binance, příležitost

Největší kryptoburza na světě snížila do 15. února 2020 poplatek za nákup kryptoměn prostřednictvím platební karty VISA o 50% a to na 1%! Instantní nákup či prodej bez zbytečných ztrát.

Okamžité nákupy prostřednictvím platební karty na Binance

Binance v nedávné době spustila možnost nákupu kryptoměn prostřednictvím platebních karet. A jak má ve zvyku, nadělila svým uživatelům dárek a to v podobě měsíční slevy 50% na poplatku za transakci kartou, která do 15. února 2020 činí pouhé 1%.

Jak na to?

Pokud ještě nejste na Binance registrování, můžete tak učinit přes náš odkaz, což Vám přinese výhodu v podobě vrácení určitého procenta zpět na zaplacených poplatcích (viz registrační okno a hláška “Your commission kickback rate: 10%”). Pokud jste již registrování, nic Vám nebrání se registrovat znovu, pokud jste účet na Binance měli zatím “jen tak”). Proč nezískat zdarma slevu na poplatcích.

Po registraci a seznámení s prostředním můžete v horním menu, v záložce “Fiat” vybrat “Buy Crypto”. Binance umožňuje platbu přímo v CZK aniž by do výše 2 500 USD vyžadovala registraci. Z českou měnu můžete přímo pořídit čtyři kryptoměny – Bitcoin, Ethereum, XRP (Ripple) a Binance Coin. Při konverzi na USD lze přímo navíc pořídit Litecoin a Bitcoin Cash. Další podporované měny jsou EUR, GBP, TRY, SEK, PLN, BGN, RON. Akce platí jen pro karty VISA.

Na další straně vidíte možnosti, přičemž si můžete vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Dopředu vidíte, kolik mincí obdržíte.

Na obrázku si všimněte informace o 50% slevě za zpracování platby (1%). 

Po uskutečnění nákupu, který se nijak neliší od nákupu např. v eshopu, můžete kryptoměny dále obchodovat nebo vybrat do své peněženky, ideálně do hardware peněženky, viz náš přehled.

Zdroj: https://www.binance.com/en/support/articles/360038836151

Pokud chcete avizovanou slevu i na poplatcích (10% z provize zpět pro Vás), zde je odkaz.