Coinbase airdrop. Nepropásněte možnost získat až 127 USD! [aktualizace 11.11.]

By 5. 11. 2020 19 prosince, 2020 Aktuálně, Příležitost

Coinbase v současné době nabízí několik airdropů, které rozhodně stojí za to. Můžete získat např. až 50 USD v XLM a 59 USD v COMP. Též 3x 6 USD v kryptoměně CELO, MKR a ALGO.

Co je to airdrop?

Airdrop je forma kampaně, prostřednictvím které dochází k propagaci kryptoměn, tím, že jsou „rozdávány“ uživatelům, např. za vyplnění dotazníku znalosti o dané kryptoměně/projektu apod. Některé kryptoměny při svém vzniku mají alokovanou část, kterou používají na marketing. A airdrop je jednou z forem marketingu, tj. jak dostat do povědomí lidí konkrétní kryptoměnu a tím přispět k její větší adopci.

Coinbase je známá tím, že se na ní často airdropy uskutečňují. Proto je dobré, pokud ještě nemáte na Coinbase účet, si jej alespoň zřídit. Nemusíte se obávat, nejde o žádný podvod. Coinbase patří mezi nejlepší kryptosměnárny na světě a v současné době se i spekuluje o jejím zapsání na americkou burzu. Naše představení této kryptosměnárny, ale i kryptoburzy (pro.coinbase.com) si můžete přečíst na stránce o Coinbase.

Coinbase earn

Coinbase umožňuje zapojení do tzv. airdropů.

Jaký současnýn airdrop lze nyní získat a jak?

10 USD v XLM (Stellar Lumens) za vyplnění několika jednoduchých otázek. Prosíme využijte tento odkaz https://coinbase.com/earn/xlm/invite/k20nwrb1 a získáte přístup k 10 USD v XLM za dokončení kvízu.

19 USD v COMP (Compound) za vyplnění několika jednoduchých otázek a instalaci Coinbase aplikace (nevadí, pokud ji již máte). V aplikaci se naučíte, jak je jednoduché získávat pasivní příjem z kryptoměn (právě za pomoci Compoundu).

6 USD v CELO za vyplnění několika jednoduchých otázek.

6 USD v MKR za vyplnění několika jednoduchých otázek.

6 USD v ALGO za vyplnění několika jednoduchých otázek.

Za každou správně zodpovězenou otázku obdržíte 2 USD v ALGO. Otázek jsou 3.

Pokud máte u Coinbase účet, můžete tak prakticky bez větší námahy získat kryptoměny v hodnotě 57 USD. Airdropy nejsou vázány na provedení obchodu apod., ale pouze na vyplnění jednoduchého kvízu.  Můžete se podívat na, jaké airdropy jsou nabízeny https://www.coinbase.com/earn

Nadto můžete získat až dalších 2×40 USD, pokud pozvete své kamarády do současné airdrop kampaně. Pro XLM a COMP platí samostatný odkaz, který získáte po absolvování kvízu.

Airdrop zkuste získat ještě dnes, jelikož zpravidla bývá omezeno množství kryptoměny určené na airdrop, tj. po jejím vyčerpání již airdorp není aktivní.

Každý účet může mít podobu airdropu odlišnou a není zaručeno, že Coinbase otevřela pro všechny účty stejně. Je dobré, pokud máte účet na Coinbase, se přihlásit a podívat se, jaké airdropy máte aktivní. Pokud nejste registrováni na Coinbase, můžete se registrovat přes tento odkaz https://www.coinbase.com/join/rek_9f a obdržíte 10 USD bonus, pokud provedete obchod ve výši 100 USD. Nicméně nově registrované účty nejsou pro nynější airdrop zahrnuty. Avšak v budoucnu budou určitě další kampaně, proto je dobré u Coinbase účet mít a být zařazen do waiting listu, tj. čekací listiny.

Pokud se Vám tento článek líbil budeme velmi rádi, pokud použijte pro přístup na Coinbase náš odkaz na airdrop. Děkujeme.

Airdrop XLM https://coinbase.com/earn/xlm/invite/k20nwrb1