Coinbase opět nabízí airdropy!

By 23. 8. 2021 Airdropy

Kryptosměnárna Coinbase opět distribuuje formou airdropů kryptoměny a to v hodnotě 12$. Zjistěte, jestli se aktuální airdrop týká i Vašeho účtu.

Airdrop na Coinbase

Conibase patří mezi největší kryptosměnárny světa a zároveň se svojí platformou PRO i mezi největší kryptoburzy. Coinbase je známá i tím, že pro své uživatele připravuje airdropy. Aidropr je forma marketingové kampaně některých kryptoměnových projektů, jejímž účelem je podpořit povědomí lidí o konkrétním projektu právě tím, že jim distribuujete danou kryptoměnu výměnou za shlédnutí informační grafiky či videa o daném projektu a zodpovězení kvízu.

Co lze při současné kampani získat?

4$ v kryptoměně Graph (GRT)

3$ v kryptoměně Fetch.ai

3$ v kryptoměně Clover Finance

3$ v kryptoměně AMP

Celkem jde tedy o airdrop v hodnotě 12 dolarů.

Připomínáme, že Airdopy jsou dostupné již registrovaným účtům, zpravidla na nich musí být vyvíjena určitá aktivita. Proto je vhodné mít účet u Coinbase. Pokud ještě nejste registrování, můžete využít náš invitation link získat 10$ bonus za registraci, pokud provedete obchod ve výši 100$.

Správné odpovědi

Coinbase Vás v rámci airdropu k jednotlivým projektům krátce informuje v čem je daný projekt výjimečný a poskytne Vám informace. Následně vyplňujete kvíz, přičemž za správné odpovědi obdržíte danou kryptoměnu v hodnotě uvedené o odstavec výše.

GRT

What’s the best way to earn GRT rewards?

Delegate GTR to high quality indexer

 

Fetch.ai

What can people create with Fetch.ai?

Software agents that automate tasks

What’s one role of the FET token?

To power Fetch.ai agents

What does Fetch.ai plan to support in the future?

Automated interactions with industries like travel and healthcare

 

Clover Finance

What can developers build with Clover Finance?

dApps with cross-chain compatibility

What can you use to interact with dApps?

Clover Finance Wallet

Clover Finance wants to increase the usefulness and accessibility of …

DeFi

 

Amp

What is Amp?

A collateral token

What does Amp provide on the Flexa network?

Instant settlemnet insurance

What can you earn by staking Amp on Flexa?

AMP rewards

Účast na Aidropech by měla být pro každého pravidlem, jelikož Aidropy u Coinbase se čas od času opakují a lze tak bezplatně rozšiřovat své kryptoměnové portfolio.

Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní analýzu, případně proveďte konzultaci s Vaším finančním poradcem. Vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Vice zde.

Již jsi hlasoval(a)!

Pokud se Vám tento článek libil či se líbí naše stránky celkově, můžete nás podpořit, pokud uvažujete o koupi hardware peněženky, jejím pořízením prostřednictvím výše uvedeného odkazu na oficiálních stránkách výrobce (NIC Vás to stát navíc nebude). Jejich přehled zde. Můžete využít též 10% slevy na poplatcích při obchodování na “must have” kryptoburze Binance nebo získat 10 USD bonus za registraci na kryptosměnárně Coinbase a provedení obchodu ve výši 100 USD.